Hakkımızda

Akçay Group, Akoffice ve Kırtasiye Dünyası markaları ile, hem kurumsal ofis çözümleri konusunda, hem de mağazacılık alanında sektörün lider firmalarından biridir. Group şirketleri 1993 yılından bugüne kesintisiz hizmet vermektedir. Akçay Group ’ta 183 personel çalışmakta, 48 araçlık lojistik ekibi ve 6.000 metrekare kapalı alanlı dağıtım merkezi bulunmaktadır. Biri Çorlu ‘da üç tanesi İstanbul ‘da olmak üzere 4 satış mağazası vardır. 600 ‘den fazla tedarikçinin yaklaşık 130.000 ürünü müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kurumsal ofis ürünleri konusunda lider olan Akoffice markası, Türkiye’nin güzide şirketlerine tüm ülke genelinde servis sağlamaktadır. Koç Grubu’nun tamamı, LC Waikiki Merkez ve tüm şubeleri, INGBank Merkez ve tüm şubeleri, Finansbank Merkez ve tüm şubeleri, Teknosa Merkez ve tüm şubeleri Akoffice’i tercih eden müşterilerden sadece birkaç tanesidir. Akoffice 2011 yılında “Avrupa’nın En iyi Bölgesel Satıcısı” ünvanını alan “ilk Türk firması” olarak, uluslararası alanda da ülkemizi gururla temsil etmiştir.

Akçay Group, kurumsal firmaların fiyat ve hizmet kalitesi ile ilgili beklentilerini çok iyi bilmekte, ve bu beklentileri karşılamak için çalışmaktadır. Kurumsal müşteriler; e-mail, fax veya telefon ile sipariş verebilmektedir. İsteyen müşteriler www.akofis.net internet sitesi üzerinde kendilerine ait alışveriş sayfası oluşturabilmekte, kendi iç yazılımları ile entegre edebilmektedirler. Ya da XML data entegrasyonları ile; kendi iç bünyelerinde oluşturdukları siparişler, hiçbir elle müdahaleye gerek kalmaksızın Akoffice ‘e iletilebilmekte, kesilen faturalar da müşterilerin sistemlerine yazılabilmektedir.

Tüm operasyonların elektronik el terminalleri ile yapılıyor olması, eksik, kırık, kayıp v.b. tüm sıkıntıları minimuma indirirken, tüm süreçlerin gerektiğinde raporlanabilmesi ve müşterilere iletilebilmesini de mümkün kılmaktadır.

Siz de ayrıcalıklı hizmetler ve firmanıza özel fiyatlar almak için hemen “Kirtasiye Dünyası Çağrı Merkezi” ‘ni (0850 272 53 53) arayın.

Şirketimiz İstanbul Ticaret Odası ‘na (ITO) Kayıtlıdır ve Ticaret Sicil Numaramız: 305830 dur.

 

Copyright © 2013 Akoffice Her Hakkı Saklıdır visa